ücretsiz backlink whois siteleri

ücretsiz backlink whois siteleri listesi aşağıda verilmiştir. backlink whois el ilede yapılır ancak 500 tane siteye tek tek el ile yapmaktansa otomatik olarak yapabilirsiniz.

bağlantı adresine girdikten sonra sitenizin linkini enter a valid kısmına yazın. Burada otomatik olarak whois işlemi başlayacak ve ücretsiz backlink kazanacaksınız. Yükleme ekranında yeşil tik gördükleriniz başarılı olarak sonuçlanacaktır. Burada önemli dikkat edilmesi gereken her backlink sitelerinden bu işlemin yapılmamasıdır. Güvenli olan bağlantılardan yapılmalıdır.

Buradaki bağlantıda alexa gibi önemli büyün pr değere sahip sitelerden bağlantı almış olursunuz. Ücretsiz seo bağlantısı olarak düşünebilirsiniz bunu. Ayrıca duplic her ay otomatik olarak algoritmasını yeniliyor bu sayede 2 3 ayda bir seo yapmak isterseniz bu link yükleme ekranını kullanabilirsiniz. Ortalama 3 4 ay sonra sitenizdeki haraketleri göreceksiniz. Site sıralamasında ciddi bir şekilde artış sağlanacaktır.

Zaten önemli olan sitenizin seo açısından h1 başlığı ve içeriğin orjinal olmasıdır. İçerik çalıntı değil ise siteniz google arama motorunda değer kazanacaktır. Spam ve sahte link içeren sitelerden uzak durmanız gerekiyor. Bir de makale yazımı çok önemli örnek olarak makarna tarifi veriyorsanız makarna ile ilgili diğer makalelerinizi aynı sayfa üzerinden öneri vererek bağlantı linki eklenmesi gerekiyor bu iç link tir. Seo açısından çok önemlidir ve kullanıcı sitenizde daha fazla zaman geçirmesini sağlamaktadır. Ücretsiz seo bu şekilde yapabilirsiniz. Makale ileride güncellenecektir takip edebilirsiniz.

One thought on “ücretsiz backlink whois siteleri

  1. yararlı bilgi olmuş teşekkürler. Seo başlangıç için iyi bilgi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir